TEENUSED JA HINNAD

TERAAPIA (1,5 h / 70 eur)

Seanss inimesele, kellel esinevad erinevad psüühilised/füüsilised probleemid ja neile, kes soovivad tõsta oma igapäevast energiataset.

NÕUSTAMINE (1,5 h / 70 eur)

Sobib inimesele, kes vajab ennekõike informatsiooni, selget pilku, kõrvalvaadet oma elule  ning tegemistele.

NOORTE NÕUSTAMINE (1,5 h / 30 eur)

Sobib ennekõike noortele vanuses 14-21 psüühiliste probleemide, noorelt lapsevanemaks saamise, kooliga seonduvate küsimuste ning vanematega suhetega seoses.

PERETERAAPIA (2h/ 100 eur)

Pereteraapia toimub valdavalt vestluse vormis, kus kõigil pereliikmetel on võimalus avameelselt ennast väljendada ning saada ära kuulatud. See on võimalus väljendada oma raskeid tundeid turvalises keskkonnas, õppida tundma teiste pereliikmete kogemusi ja arusaamasid, saada teadlikuks teiste vajadustest, leida peres olemasolevaid kasutamata ressursse ning seeläbi luua muutus oma suhetes ja elus.

 

E-NÕUSTAMINE (1h /70 eur)

Nõustamine üle veebi.

PAARITERAAPIA (2h/ 100 eur)

Paaridele, kes soovivad oma suhtes astuda üksteisele sammu lähemale ja seejärel mitu sammu edasi. Tavaliselt viime paariseansse läbi koos, kuid sõltuvalt olukorrast võib seda teha emb-kumb meist.

4 X TERAAPIAPAKETT (4 x 1,5 h/ 210 eur)

Kõikidele,  kes soovivad intensiivteraapiat kahe kuu jooksul.

ÄRINÕUSTAMINE (2 h / 100 eur)

Sobib inimesele, kelle põhiküsimused on seotud ettevõtlusega strateegilisel tasemel lõimudes olulisel määral inimese eneseteostuse ning kutsumusega.

MENTORPROGRAMM (hind kokkuleppel)

Kõigile neile, kes soovivad oma praeguses elus astuda samme koos mentoriga kokkulepitud perioodi  jooksul  ning kel puudub otseselt vajadus konkreetse teraapia järele.