Vabastav hingamine

Hingamine on imeline kuna seda saab kasutada kahel peamisel viisil. See juhib ehk hingamise avamine juhib meid meele ja keha avatusse. Hingamine paneb avanemise protsessi käima ja samas hingamine ka peegeldab ehk meie hingamine näitab seda, kuidas me ellu suhtume ja mil viisil me oma eluga praegu toime tuleme, kui kammitsetud või vaba see on. Hingamise kasutamine teraapiatöös avab juurdepääsu mõlemale omadusele. Broneeri aeg vabastava hingamise individuaal- või grupiseansile saates kirja elli@terapeutikum.ee või kristo@terapeutikum.ee.

Vabastava hingamise kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

Intuitsioon

  • Soovid eristada näilisust tegelikkusest?
  •  Eristada õiget valest?
  •  Tulla toime keeruliste olukordadega?
  • Muuta oma alateadlikke hoiakuid?
  • Leida uus perspektiiv? 

 Individuaalses, 4-osalises  avastame, arendame, võimendame oma ande. Loome selgust valikutes ja eesmärkides, kasvatame usku, leiame mõtte ehk motivatsiooni ning teeme erinevaid praktikaid. Programmi fookus ja suund sõltub osaleja eesmärkidest olles seega  osaliselt rätseplahendus.  Leiad üles õnge, millega oma elus kalu püüda.

Intuitiivne tajuviis näitab tähendusi, seoseid ja võimalusi, see võimaldab haarata nähtusi terviklikult ja mõtestatult mitte lihtsalt nähtavate detailide kogumina. Lahendades ülesandeid, mis nõuavad kujutlusvõimet, arendame oma intuitiivset tajuviisi, mille tulemused avalduvad kõige enam loomingulistes tegevustes, olles valmis lahendama kõige erinevamaid probleeme.

See on kursus, mis muudab Sinu taju iseendast ja maailmast. Kohtumine toimub kokkuleppelisel ajal Kesk-Eestis (Mäo) Eluring Terapeutikumis ja kestab kuni 180 min.

Saada kiri kristo@terapeutikum.ee.

 

Mentorlus

Mida sa päriselt tahad? Mida oled juba proovinud? Mida saaksid teha? Mida kavatsed esimese sammuna ette võtta? Mentorlus on suhe, mille käigus teadlikum isik aitab juhtida vähem kogenud isikut. Mentor ei tee juhendatava eest asju ära, ei otsusta tema eest, vaid aitab juhendataval jõuda oma võimalustes suurema selguseni. Mentorlus on pikemajalisem suhe (vähemalt aasta), kus peamine fookus on strateegilistel oskustel, põhimõtetel ning väärtustel.

Keskendun üks-ühele mentorluses vaimsele arengulule, viimasest sõltuvad kõik ülejäänud elu aspektid. Koostöö ajaline pikkus sõltub kokkuleppest, kuid reeglina on selle pikkuseks 6-12 kuud ning kohtumissagedus kaks korda kuus.

Mida ma teen? Annan informatsiooni, suunan, juhendan, kuulan ning annan tagasisidet. Läbi sellise koostöövormi tõuseb mentee oma arengus uuele tasemele, loome eeldused enda ja ümbritseva paremaks mõistmiseks mis on eelduseks kogemaks avaramat elu.

Mentorluse kohta saad pikemalt uurida Eesti Mentorite Kojast.

Kui soovid minult küsida võimaliku koostöö kohta, saada kiri kristo@terapeutikum.ee.